Про компанію

ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» засноване у 2003 році. Разом із адвокатським об’єднанням «Павленко і партнери» (www.pavlenkopartners.com), яке було співзасновником товариства, воно є членом міжнародної асоціації NEXIA International (www.nexia.com).

Компанія дотримується вимог Кодексу Етики, який виданий Міжнародною федерацією бухгалтерів IFAC та проводить свою діяльність відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA). Товариство включене в реєстр аудиторських фірм, які мають право проводити аудиторські діяльність в Україні, який ведеться Аудиторською Палатою України, та пройшло перевірку контролю якості послуг, що підтверджується Свідоцтвом про відповідність системи контролю якості, видане Аудиторською Палатою України (www.apu.com.ua).

Основний штат компанії складається з двох сертифікованих аудиторів, спеціаліста з сертифікатом DipIFR ACCA та CAP, спеціаліста по податкам.

Місія:

З нами Ви отримуєте впевненість у вашому бізнесі. Ми гарантуємо надійну співпрацю та високу якість послуг для наших клієнтів.

Основні принципи діяльності:

  • Надання якісних послуг висококваліфікованими спеціалістами;
  • Компетентність та належна ретельність;
  • Незалежність та конфіденційність;
  • Професійна поведінка;
  • Орієнтація на потреби клієнтів;